جزوه ,فایل ,تهیه ,اطلاعات ,تحویل ,تحویل فایل ,دانشجویان محترمجزوات تکمیلی مربوط به دروس این ترم در لینک های مربوطه قرار داده شده است .دانشجویان محترم لازم است این مباحث را در جزوه کلاسی خود بگنجانند و برای آزمون میان ترم و پایان ترم نیز مورد مطالعه قرار دهند.

تذکر 1: با توجه به درخواست برخی از دانشجویان، تعداد اعضای گروه برای تهیه جزوه به 10 نفر ارتقاء پیدا کرد.دانشجویان محترم در تمامی دروس میتوانند در گروه های حداکثر 10 نفره اقدام به تهیه و تحویل جزوه نمایند.  

تذکر2: ممکن است در این فایلها، اشکالات تایپی یا فنی وجود داشته باشد که لازم است در تولید جزوه دقت مناسب و کافی صورت پذیرد.

تذکر3 : تهیه ،تولید و تحویل فایل اسلایدی قابل ارائه از جزوه ی کامل درس، درقالب ppt شامل حداقل 60 و حداکثر100 اسلاید ، در کنارجزوه ی کلاسی دارای 1نمره اضافی می باشد.(فایل ارائه باید مطابق با استانداردهای علمی وآکادمیک تهیه شده باشد)

تذکر4 : طبق توافق اولیه ، فقط به کاملترین جزوه، نمره کامل تعلق می گیرد.ضمنا آخرین مهلت تحویل فایل ها، حداکثر2روز بعدازآخرین جلسه کلاس است.به هیچ وجه پس ازاین زمان فایلی پذیرش نخواهدشد.

 

1- زیرساخت شبکه های کامپیوتری

2- سیستم های اطلاعات مدیریت (قسمت اول ، قسمت دوم)

3- مدل ها و استانداردهای امنیت اطلاعات

4- اصول و مبانی رمز نگاری

5- امنیت در تجارت الکترونیک

6- معماری امنیت اطلاعات

7- مدیریت فناوری اطلاعات

8- طراحی و تحلیل الگوریتم ها

منبع اصلی مطلب : اتوماتان سلولي
برچسب ها : جزوه ,فایل ,تهیه ,اطلاعات ,تحویل ,تحویل فایل ,دانشجویان محترم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : فایل های درسی و تذکرات مهم